Čelo postele typu ušák 147x23x78/88 cm textil [3117381]
Kód: 3117382 3117386 3117381 3117385 3117380 3117384 3117383 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3313021
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Odolný materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: textil (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 147 x 23 x 78/88 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 147 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 147 x 23 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 10.35 kg |
-1.png)