Čelo postele 80 x 7 x 78/88 cm samet [346306]
Kód: 346308 346307 346306 346311 346309 346310 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3312333
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled a skvěle se hodí do jakékoli ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: samet (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 80 x 7 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 80 x 7 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 5.45 kg |
-1.png)