Čelo postele 200 cm masivní dub [851983]
Kód: 851983Související produkty
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3312333
Detailní popis produktu
Toto stylové čelo postele dodá vaší posteli ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní a stabilní: Masivní dubové dřevo je známé svou pevností, odolností a krásnou kresbou dřeva, díky čemuž je skvělé pro dlouhotrvající nábytek. Jeho přirozená odolnost vůči hmyzu a plísním zajišťuje, že dubový nábytek zůstane atraktivní a funkční po mnoho let.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu čela postele.
- Materiál: Masivní dubové dřevo
- Rozměry: 202 x 3 x 79 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 200 cm
- Nutná montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8721158628794 |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 202 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Vhodná šířka matrace: | 200 cm |
| Hmotnost: | 13.7 kg |
| Rozměry: | 202 x 3 x 79 cm (D x Š x V) |
| Nutná montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 16.6 x 15.6 x 106.6 cm |
-1.png)