Čelo postele s úložným prostorem 140 cm masivní borovice [855630]
Kód: 855631 855630 855632 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3313021
ZDARMAZDARMA
3281079
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3314503
Detailní popis produktu
Toto stylové čelo skvěle doladí vzhled vaší postele a bude se krásně vyjímat v každé ložnici.
- Jeho rovná textura a výrazné suky přispívají k jeho rustikálnímu kouzlu.
- Dostatek úložného prostoru: Toto elegantní čelo je vybaveno sedmi praktickými přihrádkami a nabízí dostatek úložného prostoru, kde si můžete uschovat všechny věci, které si přejete mít v noci po ruce.
- Úspora místa: Toto čelo postele je prostorově úsporná varianta, která může nahradit noční stolek, čímž pomáhá maximalizovat prostor v ložnici a je ideální do malých nebo omezených prostor.
- Volně stojící čelo postele: Volně stojící čelo postele nabízí bezproblémové řešení pro snadné umístění a přemístění bez nutnosti instalace na stěnu.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 146 x 24 x 82 cm (Š x H x V)
- Vhodné pro matraci o šířce: 140 cm
- Se úložnými přihrádkami
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 146 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | bílá, světle hnědá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 146 x 24 x 82 cm (Š x H x V) |
| Vhodné pro matraci o šířce: | 140 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 17.7 kg |
-1.png)