Čelo postele 80x5x118/128 cm látkové [3116740]
Kód: 3116742 3116746 3116741 3116745 3116740 3116744 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3207264
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3312251
ZDARMAZDARMA
3322192
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vašemu rámu postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná látka: Látka má jednoduchý a čistý vzhled, je prodyšná a odolná.
- Stabilní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné rámy a matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Látka (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 80 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 80 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)