Čelo postele 100x5x78/88 cm textil [346233]
Kód: 346230 346234 346229 346228 346232 346231 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3281079
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3208196
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled a skvěle se hodí do jakékoli ložnice.
- Odolný materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: textil (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 100 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 100 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
-1.png)