Čelo postele 200 x 5 x 118/128 cm umělá kůže [3116165]
Kód: 3116161 3116160 3116164 3116165 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3281079
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vaší posteli ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Je odolná vůči skvrnám, takže se snadno čistí vlhkým hadříkem. Hladký povrch dodává posteli luxusní vzhled a krásu pravé kůže.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete odpovídající rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 200 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | Umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo |
| Celkové rozměry: | 200 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)