Zahradní židle s poduškami 2 ks masivní akáciové dřevo [3061225]
Kód: 3061235 3061223 3061229 3061231 3061225 3061221 3061237 3061233 3061227 3061247 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
4104057
ZDARMAZDARMA
365602
ZDARMAZDARMA
365908
ZDARMAZDARMA
365745
ZDARMAZDARMA
364118
ZDARMAZDARMA
3281630
Detailní popis produktu
Zkrášlete své venkovní bydlení těmito dřevěnými zahradními židlemi s laťkami, které jim dodají rustikální šarm.
Tyto zahradní židle jsou vyrobené z masivního akáciového dřeva, takže jsou robustní a stabilní. Pohodlí zajišťují měkké podušky. Každou podušku můžete k lehátku pevně připevnit šesti páry šňůrek.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s šedou povrchovou úpravou
- Materiál podušky: textil (100% polyester)
- Celkové rozměry: 61 x 57x 92 cm (Š x H x V)
- Rozměry sedáku: 48 x 46 cm (Š x H)
- Výška sedáku od země: 43,5 cm
- Rozměry podušky: 50 x 50 x 3 cm (D x Š x T)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2x židle
- 2 x poduška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, modrá, tmavě modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 14.69 kg |
| Materiál podušky: | textil (100% polyester) |
| Celkové rozměry: | 61 x 57x 92 cm (Š x H x V) |
| Rozměry sedáku: | 48 x 46 cm (Š x H) |
| Výška sedáku od země: | 43,5 cm |
| Rozměry podušky: | 50 x 50 x 3 cm (D x Š x T) |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)