Zahradní židle 2 ks černé masivní borové dřevo [825628]
Kód: 825625 825630 825629 825626 825628 825627 825631 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
368625
ZDARMAZDARMA
824125
ZDARMAZDARMA
362188
ZDARMAZDARMA
362593
ZDARMAZDARMA
844649
ZDARMAZDARMA
365541
Detailní popis produktu
Tyto dřevěné zahradní židle vynikají lamelovou konstrukcí a budou skvělým doplňkem vaší zahrady, dvorku nebo terasy pro příjemné posezení s rodinou nebo přáteli.
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Pohodlné sezení: Opěradlo a područky vám poskytnou mimořádné pohodlí při sezení na této venkovní židli.
- Modulární design: Židle na terasu je flexibilní a snadno se přemisťuje. Můžete ji také kombinovat s dalšími modulárními segmenty v našem obchodě. Perfektní způsob, jak si vytvořit sedací soupravu podle vašich představ!
Je dobré vědět:
- Abyste zaručili, že váš venkovní nábytek zůstane stále krásný, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Rozměry: 63,5 x 63,5 x 60 cm (Š x H x V)
- Rozměry sedáku: 60 x 60 cm (Š x H)
- Výška područek od země: 60 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Dodávka nezahrnuje podušku
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2x zahradní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 63.5 cm |
| Hloubka: | 63.5 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Barva: | světlé dřevo, tmavé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Materiál lamely: | překližka |
| Rozměry: | 63,5 x 63,5 x 60 cm (Š x H x V) |
| Rozměry sedáku: | 60 x 60 cm (Š x H) |
| Výška područek od země: | 60 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 24.83 kg |
ZDARMAZDARMA
3075058
ZDARMAZDARMA
310067
ZDARMAZDARMA
3072542
ZDARMAZDARMA
3078278
ZDARMAZDARMA
362717
ZDARMAZDARMA
365194
ZDARMAZDARMA
365288
ZDARMAZDARMA
3078263
ZDARMAZDARMA
3078205
ZDARMAZDARMA
3214641
ZDARMAZDARMA
3279237
-1.png)