Zahradní vyvýšený záhon Šedá 75 x 30 x 22 cm WPC a hliník [42039086]
Kód: 42039086Detailní popis produktu
Náš moderní vyvýšený záhon je ideální pro milovníky zahradničení. Ať už sázíte bylinky, květiny, nebo zeleninu, máte tu dost místa a můžete si to hezky zorganizovat. Je praktický a stylový, takže váš prostor v zahradě určitě zkrášlí.
- Robustní konstrukce: Díky WPC a hliníku vydrží i špatné počasí, takže vám spolehlivě poslouží.
- Flexibilní uspořádání: Odnímatelná mřížka vám dá možnost uspořádat rostlinky přesně podle potřeby.
- Odolný vůči povětrnostním vlivům: S materiály, co přežijí všechny živly, můžete na něj spolehnout.
- Optimální odvodnění: Otevřené dno zaručuje, že voda se rychle vypouští a vaše rostliny budou šťastné.
- Jednoduchá údržba: Stačí otřít hadříkem a hotovo, žádné složitosti!
- Barva: Šedá
- Materiál: Wpc a hliník
- Celkové rozměry: 75 x 30 x 82 cm (D x š x V)
- Odolné proti korozi a rezavění
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Otevřené dno
- Snadná montáž
- Odnímatelná kovová mřížka
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Balení obsahuje: 1 x zahradní vyvýšené lůžko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvýšené záhony na zahradu |
|---|---|
| EAN: | 8721451210863 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Wpc a hliník |
| Hmotnost: | 15.08 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 30 x 25 x 86 cm |
| Celkové rozměry: | 75 x 30 x 82 cm (D x š x V) |
| Balení obsahuje: | 1 x zahradní vyvýšené lůžko |
-1.png)