Zahradní úložný box 54 x 53 x 57 cm 130 l tmavě šedý a černý [151816]
Kód: 151816Detailní popis produktu
Tento zahradní úložný box je ideální řešení pro vždy uklizenou a srovnanou zahradu, terasu nebo dvorek.
Úložná truhla je vyrobena ze 100% PP materiálu, takže je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Zahradní úložný box se vyznačuje decentním, ale nadčasovým designem a dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru. Nabízí dostatek úložného prostoru pro podušky, polštáře a další domácí nebo zahradní potřeby, které chcete mít po ruce.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
- Barva: tmavě šedá a černá
- Materiál: 100% PP (polypropylen)
- Rozměry: 54 x 53 x 57 cm (Š x H x V)
- Objem: 130 l
- Čistá hmotnost: 5,88 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní úložné boxy a regály |
|---|---|
| EAN: | 8720286930847 |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Barva: | černá/šedá |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 54 x 53 x 57 cm (Š x H x V) |
| Objem: | 130 l |
| Čistá hmotnost: | 5,88 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 7.72 kg |
-1.png)