Zahradní taburet z palet černě impregnované borové dřevo [3066466]
Kód: 3066440 3066428 3066416 3066464 3066411 3066423 3066435 3066459 3066461 3066462 3066429 3066417 3066441 3066465 3066427 3066415 3066439 3066463 3066424 3066412 3066436 3066460 3066466 3066470 3066468 3066469 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento dřevěný taburet z palet je ideální k odpočinku a užívání si krásného počasí. Jeho nadčasový design z palet vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo. Můžete jej také používat jako podnožku či konferenční stolek!
Podnožka je zhotovená z impregnovaného borového dřeva, je tedy odolná a nepodléhá klimatickým vlivům. Tato podnožka na terasu má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Spolu s přiloženou poduškou poskytne toto zahradní posezení maximální pohodlí vám i vašim hostům. Tento dřevěný taburet je speciálně navržený jako část sedací sestavy a lze jej také používat jako samostatný stolek. Můžete jej také kombinovat s dalšími modulárními segmenty, jako je podnožka a rohová pohovka. Perfektní způsob, jak si vytvořit sedací soupravu podle vašich představ!
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál: borové dřevo, impregnace
- Materiál podušky: textil (100% polyester)
- Rozměry podnožky: 60 x 60 x 25 cm (Š x H x V)
- Rozměry podušky: 58 x 58 x 10 cm (D x Š x T)
- Pro vnitřní i venkovní užití
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x podnožka
- 1 x poduška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taburety z palet |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, bílá, černá, červená, hnědá, modrá, tmavě modrá, šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo |
| Materiál podušky: | textil (100% polyester) |
| Rozměry podnožky: | 60 x 60 x 25 cm (Š x H x V) |
| Rozměry podušky: | 58 x 58 x 10 cm (D x Š x T) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9.36 kg |
-1.png)