Zahradní skleník se dveřmi Antracitová 183,5 x 243,5 x 207 cm [3433042]
Kód: 3433042Detailní popis produktu
Tento skleník s rámem je skvělý pro pěstování rostlin! Je uzpůsoben venkovnímu použití a má tunelový tvar pro optimální pokrytí. K sestavení potřebujete tři lidi, ale konstrukce z hliníku a pozinkované oceli se postará o to, aby vaše rostliny měly dostatek prostoru pro růst.
- Nastavitelná výška: Snadno si přizpůsobíš výšku podle svých potřeb při zahradničení, bez potřebných složitějších nástrojů, což usnadní práci s rostlinami.
- Odolný vůči povětrnostním vlivům: Díky pevným materiálům skleník zvládá různé povětrnostní podmínky a chrání tvoje rostliny v každém ročním období. Měj klid, protože se o tvoji zahradu postará.
- Přenosný a flexibilní použití: Snadno ho přemístíš ve své zahradě nebo na dvoře. Můžeš ho postavit tam, kde ti bude nejlépe vyhovovat a upřednostňuje slunce, takže se vyhovíš ročním období nebo změnám v zahradě.
- Odolnost proti trhání a roztržení: Vyrobený z pevných materiálů, skleník odolává prasklinám a trhání, což z něj dělá dlouhotrvající ochranu pro tvoje rostliny a přináší ti dobrou úrodu.
- Efektivní proces montáže: Sestavení vyžaduje pomoc tří lidí, ale náš design zahrnuje jasné kroky, takže montáž bude přijemná a odměňující. Dodržováním návodu dokážeš postavit stabilní a silnou konstrukci, na kterou se můžeš spolehnout po celý rok.
- Barva: Antracitová
- Materiál: Hliník a pozinkovaná ocel
- Celkové rozměry: 183,5 x 243,5 x 207 cm (D x Š x V)
- Závaží: 38,52 kg
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Odolné proti trhání
- Snadná instalace
- S 1 zámkem
- S 1 dveřmi
- Pouze pro venkovní použití
- Obsah balení:
- 1 x Skleník
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleníky a fóliovníky |
|---|---|
| EAN: | 8721451319641 |
| Šířka: | 243.5 cm |
| Hloubka: | 183.5 cm |
| Výška: | 207 cm |
| Barva: | tmavě šedá |
| Materiál: | Hliník a pozinkovaná ocel |
| Hmotnost: | 43.54 kg |
| Celkové rozměry: | 183,5 x 243,5 x 207 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 38,52 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 62.5 x 11.3 x 123.1 cm |
| Rozměr balení 1: | 67.4 x 17.8 x 122.8 cm |
-1.png)