Zahradní lavice Antická bílá Ocel [42038699]
Kód: 42038699Související produkty
Detailní popis produktu
Tato zahradní lavička je ideální na venkovní sezení a nabízí stylový design a příjemné posezení na terase nebo v zahradě. Je vyrobená z odolné oceli, takže si poradí s různými povětrnostními podmínkami a můžete ji používat celoročně. Ať už si užíváte ranní kávu nebo pořádáte zahradní párty, tato lavička je stylové a praktické řešení pro vaše sezení.
- Nadčasový design z oceli: Tato zahradní lavička je z robustní oceli, a má stylový vintage vzhled, který se hodí do každého venkovního prostoru a nabízí pohodlné sezení.
- Hladké houpání: Lavička má jemný houpací pohyb, který si užijete při relaxaci venku, ať jste kdekoli.
- Jednoduchá montáž: S jasně napsaným návodem ji snadno složíte pomocí šroubováku, takže nepotřebujete žádného odborníka.
- Přizpůsobena venkovnímu použití: Navržená speciálně pro venkovní prostředí, lavička je odolná vůči počasí, a tak si ji užijete po celý rok na zahradě nebo verandě.
- Doporučení na údržbu: Aby lavička vypadala skvěle, je dobré chránit ji voděodolným krytem, když prší. To vám pomůže prodloužit její životnost.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Antická bílá
- Materiál: Ocel
- Celkové rozměry: 112 x 96 x 89 cm (D x Š x V)
- Hloubka sedadla: 59 cm
- Kapacita sezení: 2
- Maximální hmotnost: 200 kg
- Pouze pro venkovní použití
- Elegantní vintage vzhled
- Snadná montáž
- univerzální použití
- Pohodlné houpání
- Polštář v ceně: Ne
- Polštář v ceně: Ne
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Zahradní lavička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721451035411 |
| Šířka: | 96 cm |
| Hloubka: | 112 cm |
| Výška: | 89 cm |
| Barva: | Antická bílá |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 15.26 kg |
| Celkové rozměry: | 112 x 96 x 89 cm (D x Š x V) |
| Hloubka sedadla: | 59 cm |
| Kapacita sezení: | 2 |
| Maximální hmotnost: | 200 kg |
| Polštář v ceně: | Ne |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 56 x 19 x 116 cm |
ZDARMAZDARMA
3214615
ZDARMAZDARMA
365288
ZDARMAZDARMA
365216
ZDARMAZDARMA
3208919
ZDARMAZDARMA
3208920
ZDARMAZDARMA
368717
ZDARMAZDARMA
365265
ZDARMAZDARMA
366251
-1.png)