Vyvýšený záhon s treláží 1 květník 30x30x107 cm polyratan [46933]
Kód: 46936Detailní popis produktu
Tento polyratanový vyvýšený záhon se zabudovanou treláží obsahuje 1 vyjímatelný květináč a dodá vašemu venkovnímu bydlení nový šarm.
Truhlík s treláží je vybavený velkým květináčem, do kterého si můžete zasadit celou řadu květin či rostlinek. Treláž navíc poskytne ideální oporu popínavým rostlinám, takže vám na zahradě vytvoří překrásný dekorativní doplněk se záplavou květin.
- Materiál: polyratan, plast
- Rozměry: 30 x 30 x 107 cm (D x Š x V)
- Rozměry truhlíku: 30 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
- Rozměry květináče: 26 x 26 x 24 cm (D x Š x V)
- 1 vyjímatelný květináč
- Balení obsahuje:
- 1 x truhlík
- 1 x květináč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvýšené záhony na zahradu |
|---|---|
| EAN: | 8719883806389 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 107 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | PE ratan |
| Rozměry: | 30 x 30 x 107 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Rozměry truhlíku: | 30 x 30 x 30 cm (D x Š x V) |
| Rozměry květináče: | 26 x 26 x 24 cm (D x Š x V) |
-1.png)