Venkovní psí kotec se střechou pozinkovaná ocel 4,84 m² [3082249]
Kód: 3082249Související produkty
Detailní popis produktu
Tento všestranný psí kotec nabízí mnoho využití: hraní, cvičení, výcvik nebo prostě jen ochranu vašeho psa. Bude to perfektní herní ráj pro vaše chlupaté kamarády!
Tento psí kotec poskytuje dostatek prostoru pro cvičení. Pletivo po celém obvodu pomáhá předcházet neplechám a neočekávaným nehodám a zároveň umožňuje větrání. Díky robustní ocelové konstrukci s práškovým nástřikem je tento psí kotec odolný a vyrobený pro dlouhou životnost. Součástí je i vrchní stříška z PE, která je voděodolná a odolná vůči UV záření. Dveře s výklopnými dveřmi a uzamykatelným západkovým systémem zajišťují vašim psům větší bezpečnost.
Dobré vědět:
- Abyste předešli poškození v důsledku silného nahromadění sněhu, doporučujeme v zimě pravidelně čistit střechu.
- Materiál: práškově lakovaná ocel, PE
- Celkové rozměry: 220 x 220 x 180 cm (D x Š x V)
- Rozměry dveří: 55,5 x 160 cm (Š x V)
- Se střechou a dvířky
- Zavírání na západku
- Boční stěny z pletiva
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psí klece, ohrádky a výběhy |
|---|---|
| EAN: | 8720286665237 |
| Šířka: | 220 cm |
| Hloubka: | 220 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Barva: | stříbrná, černá/stříbrná |
| Materiál: | kov + plast |
| Celkové rozměry: | 220 x 220 x 180 cm (D x Š x V) |
| Rozměry dveří: | 55,5 x 160 cm (Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 47.05 kg |
ZDARMAZDARMA
3155577
ZDARMAZDARMA
3155641
ZDARMAZDARMA
352266
ZDARMAZDARMA
3155665
ZDARMAZDARMA
3155548
ZDARMAZDARMA
352236
ZDARMAZDARMA
3155728
ZDARMAZDARMA
3155588
ZDARMAZDARMA
3155701
ZDARMAZDARMA
3155610
ZDARMAZDARMA
3155729
-1.png)