Venkovní pohovková souprava s polštářem 9 pcs Bílá a béžová [3389335]
Kód: 3389335Detailní popis produktu
Sada zahradního nábytku spojuje styl a funkčnost, a je tak ideálním centrem pro každou zahradu nebo terasu. Její moderní design s čistými liniemi a minimem ozdob vnáší eleganci a přímo vybízí k venkovní relaxaci a setkávání s přáteli. Vyrobená jen z masivního akáciového dřeva, zaručuje dlouhou životnost a vizuální přitažlivost – skvělá volba pro ty, co hledají jak praktičnost, tak hezký vzhled.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato souprava zahradního nábytku je z masivního akáciového dřeva, které je vysoce odolné vůči venkovním podmínkám. Pevná konstrukce zaručuje stabilitou a dlouhou životnost, a teplé přírodní tóny dodávají zahradě nebo terase skvělou atmosféru.Odolný design vůči povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch dává této sadě další ochranu proti slunci, lehkému dešti a jiným vlivům počasí. Lesklá úprava pomáhá zachovat skvělý vzhled a funkčnost, takže si můžete svůj venkovní prostor užívat léta.Komponenty a design: Všechny kousky, včetně opěrek rukou a opěradel, jsou navržené pro styl a pohodlí. Opěra zaručuje větší komfort, zatímco celkový design je vizuálně vyvážený a vhodný pro různé venkovní akce.Pohodlí a všestrannost: Modularní design umožňuje variabilní uspořádání podle potřeby. Skvělé pro relaxaci, sociální akce nebo poklidné chvíle s knihou, tato souprava se lehce přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostředí, čímž maximalizuje pohodlí a použitelnost.Snadná údržba: Udržujte nábytek v pohodě otřením vlhkým hadrem a vyhněte se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná péče pomáhá zachovat vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 23,44 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 8 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 8 x Zádová opěrka: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288814531 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 75.9 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 23,44 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 8 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| 8 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 8 x Zádová opěrka: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 23 x 7 x 62 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 45 x 25.2 x 76.7 cm |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 12.8 x 58.2 cm |
-1.png)