Venkovní pohovková souprava s polštářem 8 pcs Přirozená a černá [3369259]
Kód: 3369259Detailní popis produktu
Venkovní nábytek spojuje styl a funkčnost a je to skvělou součástí každé zahrady nebo terasy. Moderní design s čistými liniemi a minimem detailů dodává eleganci a podporuje relaxaci venku a setkání s přáteli. Set vyrobený z masivního akáciového dřeva zajišťuje odolnost a dlouhotrvající krásu, což z něj dělá ideální volbu pro ty, co hledají funkčnost a jemný design venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytkový set je vyrobený z akáciového dřeva, které je odolné a skvěle se hodí do přírody. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a přírodní tón dřeva skvěle ladí s každou zahradou nebo terasou.Funguje i za deště: Venku se nemusíte bát deště, protože lakovaný povrch chrání nábytek před slunečním zářením a mírným deštěm. Hladký povrch si udrží jak vzhled, tak funkčnost a zajistí dlouhou životnost pro vaši zahradu nebo terasu.
Stylové komponenty: Každá část, od područek po opěráky, je navržena tak, aby byla jak funkční, tak hezká. Pohodlné prvky přidávají na komfortu a soudržný design dělá venkovní set vizuálně atraktivní pro různé příležitosti.
Pohodlí a flexibilita: Modulární design umožňuje různá uspořádání, takže se hodí jak na relaxaci, tak na setkání s přáteli. Ať už máte klidné chvíle s knihou, nebo mluvíte s přáteli, set se přizpůsobí čemukoliv venku, čímž maximalizuje pohodlí.
Snadná péče a údržba: Aby váš nábytek vypadal pořád skvěle, stačí ho otřít vlhkým hadrem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná údržba pomůže udržet jeho vzhled a prodlouží životnost.
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 50,38 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 7 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 7 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288500519 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 91.28 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 50,38 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 7 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 7 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 21.4 x 9.4 x 77.2 cm |
| Rozměr balení 3: | 29.2 x 22.1 x 86.5 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 45.3 x 31 x 94.1 cm |
-1.png)