Venkovní pohovková souprava s polštářem 8 pcs Přirozená a černá [3368947]
Kód: 3368947Detailní popis produktu
Tato souprava venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost, takže se skvěle hodí na jakoukoli zahradu nebo terasu. Její moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a podporuje pohodlné venkovní sezení a společenské akce. Celá souprava je vyrobená z masivního akáciového dřeva, takže je odolná a vypadá skvěle, což je ideální pro ty, kdo hledají praktický a stylový venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava je vyrobena z masivního akáciového dřeva, které je odolné a zvládne všechny venkovní podmínky. Stabilní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a přírodní hnědé tóny dodávají zahradě nebo terase skvělou atmosféru.Odolný design: Lakovaný povrch této soupravy dodává ochranu proti slunci a dešti. Udržuje vzhled a kvalitu, takže vaše zahrada, terasa nebo dvorek zůstávají stále atraktivní.Komponenty a design: Každý kus, od opěrek po opěradla, je navržen stylově a funkčně. Poskytuje pohodlné sezení, zatímco koherentní design tvoří vizuálně atraktivní celek.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje různé uspořádání, podle vašich potřeb. Skvělá pro relaxaci nebo párty. Souprava se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí a maximalizuje pohodlí.Snadná údržba: Pro udržení nábytku v dobrém stavu stačí utírat povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se silným čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajišťuje dlouhověkost nábytku.- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 306 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 44,02 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (DxŠxV)
- 1 x Rohový gauč: 63 x 63 x 73 cm (DxŠxV)
- 6 x Střední gauč: 59 x 63 x 73 cm (DxŠxV)
- 1 x Polštář na sezení: 60 x 60 x 8 cm (DxŠxV)
- 1 x Polštář na sezení: 50,5 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 6 x Polštář na sezení: 60 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV)
- 8 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (DxŠxV)
- 2 x Opěrka: 59 x 6 x 61 cm (DxŠxV)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288497390 |
| Šířka: | 187.5 cm |
| Hloubka: | 306 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 63.72 kg |
| Celkové rozměry: | 306 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 44,02 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (DxŠxV) |
| 1 x Rohový gauč: | 63 x 63 x 73 cm (DxŠxV) |
| 6 x Střední gauč: | 59 x 63 x 73 cm (DxŠxV) |
| 1 x Polštář na sezení: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 6 x Polštář na sezení: | 60 x 50,5 x 8 cm (DxŠxV) |
| 8 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (DxŠxV) |
| 2 x Opěrka: | 59 x 6 x 61 cm (DxŠxV) |
| Rozměr balení 2: | 41 x 22.5 x 77 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 3: | 46 x 26.3 x 78.2 cm |
| Rozměr balení 1: | 21.7 x 8.9 x 62.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 44.1 x 30.1 x 78.6 cm |
-1.png)