Venkovní pohovková souprava s polštářem 7 pcs Přirozená a černá [3382020]
Kód: 3382020Detailní popis produktu
Tato venkovní souprava nábytku spojuje styl a praktičnost. Je moderní, má čisté linie a minimalismus, čímž dodává elegance každé zahradě nebo terase. Udělaná z masivního akáciového dřeva, nabízí dlouhou životnost a vypadá skvěle, což ji dělá perfektní volbou pro ty, kdo hledají kombinaci estetiky a funkce.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava nábytku je vyrobena z masivního akáciového dřeva, je pevná a odolná vůči venkovním podmínkám. Silná konstrukce zajišťuje trvanlivost a krásný přírodní tón, který se hodí jak do zahrady, tak na terasu.Odolný design: Souprava má lakovaný povrch, který chrání před sluncem a deštěm, což zaručuje dlouhou životnost. Lesklý povrch pomáhá udržovat vzhled a funkčnost, takže bude pořád v pořádku.Komponenty a design: Každý prvek je navržen pro styl a funkci. Podpora opěrek zvyšuje komfort, zatímco design je vizuálně harmonický a hodí se na různé akce.Pohodlí a univerzálnost: Modulární design umožňuje snadné uspořádání, hodí se do různých prostor. Ať už chcete relaxovat nebo pořádat akce, souprava se bez problémů přizpůsobí a nabídne maximální pohodlí.Snadná údržba: Pro udržení nábytku v dobrém stavu stačí otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlouží jeho životnost a zachová vzhled.- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 243 x 124,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 32,32 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Posezení: 60 x 50,5 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 6 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 8 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Rámová opěrka rukou: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288671288 |
| Šířka: | 124.5 cm |
| Hloubka: | 243 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 65.72 kg |
| Celkové rozměry: | 243 x 124,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 32,32 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Posezení: | 60 x 50,5 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 6 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 8 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x Rámová opěrka rukou: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 28.4 x 26.3 x 79.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 46 x 26.3 x 78.2 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.2 x 10.7 x 67 cm |
-1.png)