Venkovní pohovková souprava s polštářem 7 pcs Přirozená a černá [3369019]
Kód: 3369019Detailní popis produktu
Tento moderní sofa set je pětidílná souprava, která zvyšuje úroveň vašich venkovních prostor díky stylu a funkčnosti. S jeho jednoduchým designem se kombinuje čisté linie a minimalismus, ideální na zahrady, terasy nebo kolem bazénu. Přírodní dřevěné tóny ladí s prostředím a vytvářejí příjemnou atmosféru. Pohodlné silně polstrované polštáře jsou skvělé pro společenské akce nebo mírné lenošení. Odolné materiály zajišťují dlouhou životnost pro venkovní použití.
- Přírodní dřevěná textura: Sofa set je z akáciového dřeva, což mu dodává přirozený a elegantní vzhled. Zaručuje trvanlivost a dodává vašemu venkovnímu prostoru šarm. Akáciové dřevo je odolné a má dlouhou životnost, což je ideální pro venkovní nábytek.
- Odolné vůči vyblednutí: Užívejte si krásný vzhled vašeho venkovního nábytku. Jeho odolnost proti vyblednutí zajišťuje, že zůstane čerstvý a nový, i když je vystaven slunci, a to bez ztráty kvality.
- Snadno omyvatelný: Udržet sofa set v dobré kondici je snadné. Stačí jemně otřít vlhkým hadříkem a prach nebo skvrny jsou pryč. A žádná složitá údržba – šetří vám to čas a úsilí.
- Podpůrné opěradlo: S těmito opěradly si užijete lepší pozici a komfort. Jsou důležité pro stabilitu při relaxaci nebo čtení venku.
- Praktické područky: Područky dávají styl a zároveň poskytují další oporu, takže se na nich pohodlně lenoší. Robustní a navržené na trvanlivost z masivního dřeva.
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 304 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 45,24 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 9 x Zádová opěrka: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 59 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288498113 |
| Šířka: | 128.5 cm |
| Hloubka: | 304 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 60.62 kg |
| Celkové rozměry: | 304 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 45,24 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 9 x Zádová opěrka: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 59 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 2: | 46 x 26.3 x 78.2 cm |
| Rozměr balení 3: | 45 x 23.2 x 79 cm |
| Rozměr balení 1: | 21.7 x 8.9 x 62.4 cm |
-1.png)