Venkovní pohovková souprava s polštářem 7 pcs Přirozená a černá [3368423]
Kód: 3368423Detailní popis produktu
Tato venkovní nábytková sada spojuje styl a funkčnost, vytváří tak skvělý středobod každé zahrady nebo terasy. Moderní design s čistými liniemi přináší eleganci a podporuje venkovní odpočinek a setkání s přáteli.
Masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyroben z akáciového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním vlivům. Stabilní konstrukce poskytuje spolehlivou oporu a dlouhotrvající stabilitu, zatímco jeho přírodní tón dodává barvu jakékoli zahradě nebo terase.Odolný design: Lakovaný povrch poskytuje extra ochranu proti slunci, lehkému dešti a jiným venkovním vlivům. Lak zaručuje dlouhou životnost vzhledu i funkčnosti vašeho nábytku.Stylový design: Každý kus, ať už to jsou područky nebo opěradla, je navržený tak, aby splnil jak estetické, tak funkční požadavky. Tento design vypadá skvěle a je pohodlný pro různé venkovní příležitosti.Pohodlné a všestranné: Modulární design umožňuje různé uspořádání podle potřeby. Je ideální pro pohodlné posezení, společenské akce, nebo si jen tak číst knihu pod širým nebem.Jednoduchá údržba: Udržuj ho v perfektním stavu snadno, stačí otírat vlhkým hadříkem a vyvarovat se agresivních čisticích prostředků. Pravidelným údržbou si zajistíš, že nábytek bude stále krásný a funkční.- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 30,4 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 6 x Prostřední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Polstr na sezení: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polstr: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288492159 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 62.12 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 30,4 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 6 x Prostřední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Polstr na sezení: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polstr: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 21.1 x 8 x 63.7 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 3: | 46 x 26.3 x 78.2 cm |
-1.png)