Venkovní pohovková souprava s polštářem 7 pcs Bílá a černá [3389694]
Kód: 3389694Detailní popis produktu
Tahle moderní sedací souprava dodá šmrnc každé terase, zahradě nebo prostoru u bazénu. Navržená tak, aby ladila se současným stylem s jednoduchostí a funkčností, má čisté linie a minimální ozdobné prvky. Přirozené hnědé barvy se skvěle kombinují s venkovním prostředím a vytvářejí příjemnou atmosféru pro společenské setkání i klidnou relaxaci.
- Prémiové materiály: Vyrobená z masivního akáciového dřeva, tahle souprava zvládne venkovní podmínky a nabídne dlouhou životnost a hezkou dřevěnou texturu. Textilene zvyšuje její odolnost díky snadno udržovatelnému povrchu, který vydrží i celoroční sluneční svit.
- Komponenty včetně: Každý kousek z této sady má opěrku na ruku vyrobenou z akácie, což mu dodává stabilitu a trvanlivost. Opěrka zad je pokryta Textilenem, zajistí pohodlí i po naléhavějším sezení. Pevně polstrované polštáře v odolné tkanině zvyšují komfort a činí sezení příjemným a atraktivním.
- Funkčnost a styl: Tohle venkovní sezení je navrženo tak, aby mělo praktické opěrky na ruce a pohodlnou opěrku zad, což vám zlepší relaxaci. Její úžasný styl a minimalismus ladí s různými venkovními prostory.
- Více použití: Ideální na zahrady, terasy a u bazénů, tahle sedací souprava s klidem pojme vaše shromáždění a osamocené chvíle bez obav o degradaci materiálu. Její univerzálnost je důsledkem robustní konstrukce a estetiky.
- Jednoduchá údržba: Aby tahle souprava vypadala pořád skvěle, stačí ji otřít vlhkým hadříkem na odstranění nečistot. Odolné tkaniny a masivní dřevo zaručují, že údržba je rychlá, efektivní a nezkomplikuje její dlouhověkost.
- Barva: Bílá a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 308 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 31,52 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Podnožka: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová sedačka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední sedačka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288818126 |
| Šířka: | 130.5 cm |
| Hloubka: | 308 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | bílá/černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 58.8 kg |
| Celkové rozměry: | 308 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 31,52 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x podnožka: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová sedačka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední sedačka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| 5 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 23 x 7 x 62 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 42 x 29 x 78 cm |
-1.png)