Venkovní pohovková souprava s polštářem 7 pcs Bílá a černá [3389662]
Kód: 3389662Detailní popis produktu
Tahle moderní sedačka mění venkovní relaxaci svým hladkým designem, minimalismem a funkční elegancí. Ušitá na míru pro zahrady, terasy nebo kolem bazénů, spojuje jednoduchost a styl. Její texturované povrchy a lamelový design nejenže skvěle vypadají, ale zaručují také funkčnost v různých venkovních podmínkách.
- Kvalitní materiály: Souprava se pyšní prémiovým masivním akáciovým dřevem a textilenem, kteří jsou vybráni pro svou odolnost a styl. Dřevo dodává na teple a textilen odolnost vůči povětrnostním podmínkám, což zajišťuje dlouhou životnost sedaček.
- Komplexní komponenty: Tato souprava obsahuje ergonomicky navržené prvky jako pohodlné opěrky a podpírání zad, které přidávají na komfortu a moderním designu. Textilen se snadno udržuje a je odolný proti opotřebení.
- Pokročilá funkčnost: Užijte si bezstarostné sezení s měkkými polštáři, co zaručují pohodlí na delší dobu. Praktické opěrky a stůl s lamelovým designem umožňují snadný odtok a funkčnost pro venkovní použití.
- Univerzální použití: Ideální pro různé venkovní prostory, sedačka se hodí do zahrad, teras, dvorků nebo k bazénu. Ať už pořádáte akce nebo si chcete užít klid, podpoří všechny vaše venkovní aktivity.
- Jednoduchá údržba: Údržba této moderní sedačky je hračkou — stačí ji otřít vlhkým hadříkem. Méně častá údržba přispěje k trvalé kráse dřeva i v různých ročních obdobích.
- Barva: Bílá a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 36,12 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Ottoman: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 59 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 1 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Zadní polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 1 x Rohová pohovka: 59 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedací polštář: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 2 x Zadní polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288817808 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | bílá/černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 55.6 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 36,12 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x ottoman: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 59 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedací polštář: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x zadní polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 1 x Rohová pohovka: | 59 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x zadní polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 25 x 11 x 59 cm |
| Rozměr balení 2: | 21 x 8 x 61 cm |
| Rozměr balení 3: | 45 x 25.2 x 76.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 42 x 29 x 78 cm |
-1.png)