Venkovní pohovková souprava s polštářem 6 pcs Přirozená a černá [3381448]
Kód: 3381448Detailní popis produktu
Tento moderní venkovní sedací set je skvělým mixem jednoduchosti a efektivity, ideálním doplňkem vaší zahrady nebo terasy. Umělecký design z masivního akáciového dřeva a Textilene materiálu přináší šarm a pohodlí. Perfektní pro venkovní akce, pohodlně usadí vaše hosty a rodinu a vytvoří nezapomenutelné chvíle u každé příležitosti.
- Masivní akáciové dřevo: Tento robustní set z akácie má nadčasový vzhled a je odolný vůči různým venkovním podmínkám. Dlouhá životnost a elegance mu zůstanou i za špatného počasí.
- Odolný polštář: Polštáře vyrobené z kvalitní tkaniny zajišťují pohodlí a zároveň vysokou odolnost. Pěnové vyplnění zlepšuje komfort sezení, ideální pro lenošení na sluníčku.
- Podporující design: Opěrky a loketní opěrky zvyšují pohodlí a umožňují relaxaci. Tento set je skvělý na společné chvíle nebo klidný odpočinek.
- Modulární rozvržení: Díky flexibilnímu modulu můžete upravit uspořádání podle potřeby. Perfektní pro terasy a různé příležitosti.
- Snadná údržba: Tento set je navržen tak, aby se snadno čistil. Polštáře se dají jednoduše sundat díky zipu, což usnadňuje údržbu.
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 402 x 164,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 64,4 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 5 x středový gauč: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x rohový gauč: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 7 x zadní polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T)
- 5 x sedací polštář: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 1 x sedací polštář: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288676122 |
| Šířka: | 164.5 cm |
| Hloubka: | 402 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 72.5 kg |
| Celkové rozměry: | 402 x 164,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 64,4 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 5 x Středový gauč: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohový gauč: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 7 x Zadní polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x T) |
| 5 x sedací polštář: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedací polštář: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 31.1 x 24.5 x 93.1 cm |
| Rozměr balení 2: | 35.8 x 32.2 x 94.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 45.3 x 31 x 94.1 cm |
| Rozměr balení 4: | 32 x 10.6 x 86.1 cm |
-1.png)