Venkovní pohovková souprava s polštářem 6 pcs Přirozená a černá [3368391]
Kód: 3368391Detailní popis produktu
Venkovní nábytek spojuje styl a funkčnost, takže se stává úžasným centrem na zahradě nebo terase. Moderní design s čistými liniemi a minimem dekorací dodává nádech elegance a vybízí k venkovnímu odpočinku či společenským akcím. Celá souprava vyrobená z masivního akáciového dřeva zaručuje odolnost a trvalý vzhled, ideální pro všechny, kteří hledají praktický, ale zároveň stylový zahradní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek z masivního akáciového dřeva je známý svou pevností a odolností vůči venkovním podmínkám. Silná konstrukce zajišťuje dlouhou trvanlivost a přírodní tón dodává útulnost každé zahradě nebo terase.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Povrch je ošetřený, aby lépe odolával slunci a dešti. Lesklý vzhled si uchová dlouhou životnost a kvalitní funkčnost, což přispívá k odolnosti vašeho nábytku na zahradě, terase nebo dvorku.Komponenty a design: Každý prvek, od opěrek po opěrky zad, je navržen tak, aby sloužil stylu i funkčnosti. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí a jednotný design vytváří harmonický vizuální dojem pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje snadno měnit uspořádání podle potřeby. Skvělé pro odpočinek, setkání s přáteli nebo klidné čtení, souprava se snadno přizpůsobí každému venkovnímu prostoru, a zajistí pohodlí a praktičnost.Snadná péče a údržba: Udržujte nábytek v dobrém stavu otíráním vlhkým hadříkem a vyhýbejte se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná údržba pomáhá zachovat vzhled a zlepšuje životnost nábytku.- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 42,82 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 4 x Područka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288491831 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 52.56 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 42,82 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 4 x Područka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 41 x 22.5 x 77 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 4: | 46 x 26.3 x 78.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 19.5 x 8.2 x 76.2 cm |
-1.png)