Venkovní pohovková souprava s polštářem 6 pcs Bílá a krémová [3388940]
Kód: 3388940Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek kombinuje styl a funkčnost a stává se skvělým středobodem pro každou zahradu nebo terasu. Jeho moderní design s čistými liniemi a minimalistickými detaily přináší eleganci a podporuje venkovní relaxaci a společenské setkání. Celý z kvalitního akáciového dřeva zajistí jeho trvanlivost a dlouhou vizuální přitažlivost, takže je ideální volbou, pokud hledáte jak praktický, tak vkusný venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Sada je z kvalitního akáciového dřeva, které je odolné vůči počasí. Konstrukce je pevná, poskytuje stabilitu a teplý přírodní tón pro krásnou zahradu nebo terasu.Ochranný lak: Lakovaný povrch chrání před sluncem a mírným deštěm a zajišťuje, že nábytek vypadá pořád skvěle. Je to investice do dlouhé životnosti vašeho venkovního prostoru.Styl a funkčnost: Každý kousek je navržen s ohledem na styl i pohodlí. Všechny prvky navzájem ladí a vytváří skvělou atmosféru pro různé venkovní akce. Pohodlné sezení: Modulární design vám dává možnost poskládat nábytek podle potřeby. Skvělý pro odpočinek, setkání i klidné čtení. Pohovkový set se přizpůsobí každému venkovnímu prostoru.Snadná údržba: K udržení nábytku v dobrém stavu stačí otřít vlhkým hadříkem. Pravidelná péče zajistí delší životnost a hezký vzhled.- Barva: Bílá a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 329 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 28 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288810588 |
| Šířka: | 162.5 cm |
| Hloubka: | 329 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 61.5 kg |
| Celkové rozměry: | 329 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 28 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21 x 9 x 77 cm |
| Rozměr balení 2: | 23.6 x 15.5 x 90.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 34.1 x 29.6 x 94.5 cm |
-1.png)