Venkovní pohovková souprava s polštářem 6 pcs Bílá a černá [3389014]
Kód: 3389014Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl s funkčností a stává se skvělým středobodem každé zahrady nebo terasy. Moderní design s čistými liniemi a jednoduchými detaily dodává eleganci a je ideální pro relaxaci i setkávání s přáteli. Celá sada je vyrobena z masivního akáciového dřeva, což zaručuje její trvanlivost a skvělý vzhled, a je tak perfektní pro ty, kteří hledají praktičnost a sofistikovanost v jednom.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní pohovka vyrobená z masivního akáciového dřeva má skvělou trvanlivost a senzačně odolává počasí. Pevná konstrukce nabízí spolehlivou podporu a stabilitu, a teplé přírodní tóny krásně doplní každou zahradu nebo terasu.Odolný vůči povětrnostním podmínkám: Lakovaný povrch nábytku dodává další ochranu proti slunci a lehkému dešti. Lesklý povrch udržuje vzhled i funkčnost, takže si můžete užívat krásný kousek na vaší zahradě nebo terase.Komponenty a design: Každý kousek je navržen pro styl a funkčnost. Podpůrné prvky zajišťují lepší pohodlí a celkový design vytváří harmonický vzhled, který se hodí pro různé venkovní příležitosti.Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje široké možnosti uspořádání, takže si můžete pohodlně přizpůsobit prostor podle potřeb. Hodí se na relaxaci, pro společenské akce nebo když si chcete jen tak odpočinout s knihou.Snadná údržba: K udržení nábytku v dobrém stavu stačí otírat povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čističům. Pravidelná péče zaručuje dlouhou životnost a skvělou estetiku nábytku.- Barva: Bílá a černá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 325 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 43,6 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288811325 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 325 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | bílá/černá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 71.5 kg |
| Celkové rozměry: | 325 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 43,6 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21 x 9 x 77 cm |
| Rozměr balení 2: | 34.1 x 29.6 x 94.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 48 x 24 x 92 cm |
-1.png)