Venkovní pohovková souprava s polštářem 6 pcs Bílá a béžová [3389207]
Kód: 3389207Detailní popis produktu
Venkovní nábytek spojuje styl a funkčnost, takže se stává úžasným centrem na zahradě nebo terase. Moderní design s čistými liniemi a minimem dekorací dodává nádech elegance a vybízí k venkovnímu odpočinku či společenským akcím. Celá souprava vyrobená z masivního akáciového dřeva zaručuje odolnost a trvalý vzhled, ideální pro všechny, kteří hledají praktický, ale zároveň stylový zahradní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek z masivního akáciového dřeva je známý svou pevností a odolností vůči venkovním podmínkám. Silná konstrukce zajišťuje dlouhou trvanlivost a přírodní tón dodává útulnost každé zahradě nebo terase.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Povrch je ošetřený, aby lépe odolával slunci a dešti. Lesklý vzhled si uchová dlouhou životnost a kvalitní funkčnost, což přispívá k odolnosti vašeho nábytku na zahradě, terase nebo dvorku.Komponenty a design: Každý prvek, od opěrek po opěrky zad, je navržen tak, aby sloužil stylu i funkčnosti. Podpůrné prvky zajišťují pohodlí a jednotný design vytváří harmonický vizuální dojem pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje snadno měnit uspořádání podle potřeby. Skvělé pro odpočinek, setkání s přáteli nebo klidné čtení, souprava se snadno přizpůsobí každému venkovnímu prostoru, a zajistí pohodlí a praktičnost.Snadná péče a údržba: Udržujte nábytek v dobrém stavu otíráním vlhkým hadříkem a vyhýbejte se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná údržba pomáhá zachovat vzhled a zlepšuje životnost nábytku.- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 22,54 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 5 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Opěrka: 59 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 5 x Polštář na sezení: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 5 x Polštář na záda: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288813251 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 51.5 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 22,54 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 5 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x opěrka: | 59 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 5 x Polštář na sezení: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 5 x Polštář na záda: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 25 x 11 x 59 cm |
| Rozměr balení 2: | 21 x 8 x 61 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 45 x 25.2 x 76.7 cm |
-1.png)