Venkovní pohovková souprava s polštářem 6 pcs Bílá a béžová [3387527]
Kód: 3387527Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek přináší perfektní mix moderního stylu a praktického designu. Vytvořený pro venkovní prostory, jeho vzhled je jednoduchý a elegantní, doplněný teplou barvou masivního akáciového dřeva. Ať už máte terasu nebo dvorek, tento set přetvoří vaši zahradu na pohodové místo k odpočinku se svým lákavým designem a funkčním uspořádáním. Ideální pro rodiny a hostitele, jeho smart design spojuje pohodlí a hezký vzhled, láká hosty, aby si pobyt užili co nejdéle.
- Odolné akáciové dřevo: Tento set vyrobený z masivního akáciového dřeva je stabilní a dlouhotrvající. Odolává různým podmínkám venku, takže si můžete užívat čas venku bez starostí.
- Elegantní drátkový design: Drátkové opěradlo a sedák dodává moderní vzhled a zlepšuje cirkulaci vzduchu pro větší pohodlí, ideální pro slunečné dny.
- Ergonomické opěrky: Zajímavě navržené opěrky rukou poskytují oporu a usnadňují usedání. Design z akáciového dřeva ladí s pohovkou, pro ještě větší komfort a styl.
- Funkční moderní styl: Hladké linie a minimalistický přístup dělají z tohoto setu vítaný přírůstek do jakékoliv zahrady či na terasu. Je to praktické sezení s elegantním vzhledem, ideální pro milovníky moderního designu.
- Požadavky na sestavení: Doporučuje se sestavení ve dvou s použitím šroubováku. To zajistí, že nábytek zůstane ve skvělém stavu a bude bezpečný na použití.
- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 21,92 kg
- Odolné
- Masivní akáciový dřevěný rám
- Design se slatěmi
- Poskytuje flexibilní kombinace sezení
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Hoker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Polštář na sezení: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288780355 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 61.7 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 21,92 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hoker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Polštář na sezení: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 25 x 11 x 59 cm |
| Rozměr balení 2: | 25 x 17 x 65 cm |
| Rozměr balení 3: | 45 x 28 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 23 x 7 x 62 cm |
-1.png)