Venkovní pohovková souprava s polštářem 6 pcs Bílá a béžová [3386932]
Kód: 3386932Detailní popis produktu
Tato outdoor pohovková souprava kombinuje moderní vzhled s jednoduchostí a funkčností, takže je ideální pro každou zahradu, terasu nebo prostor u bazénu. Je vyrobená z masivního akáciového dřeva a má elegantní design s latěmi, který vybízí k relaxaci. Její jednoduché tvary a minimalismus zajistí, že se hodí do jakéhokoliv venkovního prostoru a poskytne stylové a pohodlné sezení pro různé příležitosti.
- Robustní akáciové dřevo: Každý kus je z masivního akáciového dřeva, které je známé svou odolností. Nábytek odolává různým povětrnostním podmínkám, což zaručuje dlouhověkost. Bohatá hnědá barva dodává elegance vašemu sezení.
- Praktické opěrky: Souprava má dobře navržené opěrky, které přidávají komfort, aniž by ubraly na funkčnosti. Tento chytrý design zajišťuje pohodlné sezení a umožňuje odpočívat ruce během dlouhého příjemného lenošení.
- Podpůrný slatový opěrák: Tato pohovková souprava má ergonomicky navržený slatový opěrák, který zajišťuje pohodlí a prodyšnost pro dlouhodobé používání. Moderní minimalistický design zvyšuje atraktivitu.
- Víceúčelovost: Tato všestranná venkovní souprava je ideální pro zahrady, terasy i prostory u bazénů. Její stylový design se skvěle hodí a poskytuje příjemné místo k sezení pro různé příležitosti.
- Snadná údržba: Péče o tuto soupravu je jednoduchá, stačí otřít vlhkým hadříkem a použít ochranný povlak. Vyhněte se přímému slunečnímu světlu, aby se udržel v skvělém stavu po mnoho let.
- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 325 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 27,32 kg
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288774408 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 325 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 94.2 kg |
| Celkové rozměry: | 325 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 27,32 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 49.2 x 24.7 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 36 x 26 x 95 cm |
| Rozměr balení 3: | 21 x 8 x 83 cm |
-1.png)