Venkovní pohovková souprava s polštářem 5 pcs Bílá a béžová [3389383]
Kód: 3389383Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek spojuje styl se šikovností a dokáže udělat z vaší zahrady nebo terasy skvělé místo. Moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a podněcuje příjemné venkovní chvilky s přáteli. Vyrobený z odolného akáciového dřeva, zaručuje dlouhou životnost i hezký vzhled, takže je perfektní pro ty, kdo chtějí funkčnost i styl.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento nábytek má skvělou odolnost vůči venkovním podmínkám a stabilní konstrukci, která zajistí spolehlivou oporu. Teplý přírodní odstín skvěle doplní jakoukoli zahradu či terasu.Odolný vůči povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch poskytuje ochranu proti slunci a slabému dešti, takže bude váš nábytek vypadat i po letech jako nový.Funkční design: Každý kousek byl navržen nejen pro vzhled, ale i pohodlí. Opěradla a celková koherentnost designu tvoří harmonický pohled, vhodný pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám dovolí uspořádat nábytek podle potřeby. Skvělé pro relaxaci doslova kdekoli, ať už máte rádi párty nebo klidné chvilky s knihou.Snadná údržba: Nábytek stačí otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlužuje životnost a udržuje vzhled.- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 253 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 17,94 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Podnožka: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 4 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Zádová opěrka: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 1 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288815019 |
| Šířka: | 122.5 cm |
| Hloubka: | 253 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 40.9 kg |
| Celkové rozměry: | 253 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 17,94 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x podnožka: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x Zádová opěrka: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 23 x 7 x 62 cm |
| Rozměr balení 2: | 24.9 x 14 x 66.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
-1.png)