Venkovní pohovková souprava s polštářem 4 pcs Bílá a krémová [3389428]
Kód: 3389428Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek úžasně spojuje styl s praktickou funkčností a stává se skvělým centrem pozornosti pro každou zahradu nebo terasu. Design je moderní a minimalistický, s jasnými liniemi, což dodává eleganci a vytváří příjemnou atmosféru pro relaxaci či večírky. Celý set je z masivního akáciového dřeva, a tak je odolný a vypadá pořád skvěle – ideální pro každého, kdo hledá praktický a hezký venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento nábytek je vyrobený tak, aby vydržel špatné počasí. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a teplé dřevo přidává každý zahradě nebo terase na kráse.Odolný venkovní design: Set má lakovaný povrch, který ho chrání před sluníčkem a drobným deštěm. Leštěný vzhled zajišťuje dlouhou životnost a skvělý vzhled.Styl a funkčnost: Každý kus je navržen s ohledem na styl i pohodlí. Opěrky přidávají extra komfort, zatímco celkový design je vizuálně krásný a hodí se na různé venkovní akce.Pohodlný a flexibilní: Modulární design ti umožňuje uspořádat si nábytek podle potřeby. Ideální pro večery s přáteli nebo klidné čtení – snadno se přizpůsobí jakémukoli prostoru a maximálně zvyšuje komfort.Snadná údržba: Stačí otřít vlhkým hadříkem a vyvarovat se drsných čisticích prostředků, aby nábytek vypadal jako nový. Pravidelná péče prodlužuje životnost.- Barva: Bílá a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 190 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 17,94 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- 3 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 1 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 5 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288815460 |
| Šířka: | 130.5 cm |
| Hloubka: | 190 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 37.9 kg |
| Celkové rozměry: | 190 x 130,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 17,94 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 3 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| 3 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 5 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 23 x 7 x 62 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 43.7 x 22.2 x 76.3 cm |
-1.png)