Venkovní pohovková souprava s polštářem 4 pcs Bílá a béžová [3387572]
Kód: 3387572Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a je skvělým středobodem pro každou zahradu nebo terasu. Moderní design s hladkými liniemi a jednoduchými detaily dodává elegance a umocňuje venkovní relaxaci a společenské setkání. Vyrobeno jen z masivního akáciového dřeva, ta sada zajistí trvanlivost a dlouhotrvající vzhled, takže je perfektní volba pro ty, co chtějí praktičnost i styl.
Masivní akáciové dřevo: Tohle venkovní nábytek je známé svou odolností. Stabilní konstrukce nabízí skvělou oporu a dlouhou životnost, zatímco teplý přírodní tón vypadá úžasně na každé zahradě či terase.Odolnost vůči povětrnostním podmínkám: Set s lakovaným povrchem skvěle chrání před sluníčkem i deštěm. Leštěný povrch vypadá skvěle a pomáhá udržet nábytek v top stavu, takže vám dlouho vydrží.Styl a design: Každý kousek byl navržen tak, aby byl hezký i praktický. Komfortní prvky zajišťují pohodlí, zatímco celkový design se hodí do různých venkovních situací.Komfort a flexibilita: Modulární design snadno přizpůsobíte podle velikosti místa a vašich potřeb. Tohle sofa je ideální pro odpočinek, setkání s přáteli nebo i chvíle s knihou - prostě se skvěle hodí do jakéhokoli venkovního prostředí.Jednoduchá údržba: Udržujte nábytek v dobrém stavu tak, že ho otřete vlhkým hadříkem a vyhnete se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajistí, že vám nábytek dlouho vydrží a bude vypadat jako nový.- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 187,5 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 34,12 kg
- Odolné
- Masivní akáciový dřevěný rám
- Design se slatěmi
- Poskytuje flexibilní kombinace sezení
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 3 x střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x zadní polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288780805 |
| Šířka: | 128.5 cm |
| Hloubka: | 187.5 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 50.9 kg |
| Celkové rozměry: | 187,5 x 128,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 34,12 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 3 x Střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x Zadní polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 45 x 28 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 50 x 29 x 79 cm |
| Rozměr balení 3: | 26 x 8 x 69 cm |
-1.png)