Venkovní pohovková souprava s polštářem 3 pcs Bílá a béžová [3389167]
Kód: 3389167Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek spojuje styl s funkčností a stane se skvostem pro každou zahradu nebo terasu. Jeho moderní design s čistými liniemi a minimem detailů přináší eleganci a vybízí k venkovnímu odpočinku a setkávání. Vyrobený z masivního akáciového dřeva, zajišťuje trvanlivost a dlouhý život, takže je ideální pro ty, co hledají praktičnost i vylepšený vzhled venkovního nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je z kvalitního akáciového dřeva, které je známé svou robustností a odolností proti vlivům počasí. Konstrukce je pevná a zaručuje stabilitu, zatímco teplé přírodní tóny obohacují vaši zahradu nebo terasu.Odolný design proti počasí: Lakovaný povrch dodává další ochranu proti slunečnímu záření a mírnému dešti. Lesklý finish udržuje jak vzhled, tak funkčnost, což zajišťuje dlouhou životnost vašeho venkovního nábytku.
Komponenty a design: Každý kus je promyšlený jak z hlediska stylu, tak funkčnosti. Zajišťuje pohodlí a vytváří hezký vzhled celého setu vhodného pro různé venkovní akce.
Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje různé konfigurace, které vyhovují různým prostorům a potřebám. Skvělé pro relaxaci, setkání s přáteli nebo koukání na knížku, perfektně zapadne do jakéhokoli venkovního prostředí.
Snadná údržba: Udržujte nábytek v super stavu umytím vlhkým hadříkem a vyhněte se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlužuje životnost a zachovává dobrý vzhled nábytku.
- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 194 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 10,22 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- 3 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 3 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288812858 |
| Šířka: | 63 cm |
| Hloubka: | 194 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 26.6 kg |
| Celkové rozměry: | 194 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 10,22 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 3 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 58,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| 3 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 3 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 23 x 7 x 62 cm |
| Rozměr balení 2: | 45 x 25.2 x 76.7 cm |
-1.png)