Venkovní pohovková souprava s polštářem 10 pcs Bílá a krémová [3388304]
Kód: 3388304Detailní popis produktu
Tahle venkovní rohová pohovka dodá vaší terase nebo zahradě moderní šmrnc. Její elegantní design spojuje jednoduchost a funkčnost, vyrobená z akáciového dřeva. Se stylovými prvky a hnědými tóny se snadno zapojí do přírody kolem vás. Poskytuje pohodlné místo k relaxaci nebo na zábavu s přáteli. Užívejte si venku, ať už u bazénu, nebo vychutnejte klidnou atmosféru ve vaší zahradě.
- Masivní akáciové dřevo: Tato pohovka je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním vlivům, takže déle vydrží. Má krásný hnědý odstín, který dodává vaší zahradě příjemné teplo a charakter.
- Modulární design: Díky modulárnímu uspořádání si můžete pohovku přizpůsobit svým potřebám. Skvěle se hodí pro větší akce i útulné posezení, takže si ji uspořádejte podle svého!
- Lamelový opěrák: Opěrák z akáciového dřeva nejen vypadá dobře, ale také zajišťuje dobrý průtok vzduchu, takže i v teplých dnech je pohodlná na sezení.
- Funkční područky: Promyšlené područky dodávají oporu a zvyšují pohodlí. Díky pevné konstrukci dobře drží, takže se můžete skvěle uvolnit.
- Údržba a péče: Udržujte vzhled pohovky snadno – stačí otřít vlhkým hadříkem. Používejte ochranné kryty, aby se zabránilo poškození sluníčkem nebo špatným počasím.
- Barva: Bílá a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 363 x 185,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 30,52 kg
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 2 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Středová pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 10 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 12 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288788122 |
| Šířka: | 185.5 cm |
| Hloubka: | 363 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 116.6 kg |
| Celkové rozměry: | 363 x 185,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 30,52 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x středová pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 10 x Sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 12 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 59 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 45 x 28 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 21.2 x 9.8 x 77.4 cm |
| Rozměr balení 2: | 50.1 x 29.7 x 78.4 cm |
-1.png)