Venkovní pohovková souprava Přírodní Polyester [3437508]
Kód: 3437508Detailní popis produktu
Náš venkovní pohovkový set je přímo stvořený pro venkovní použití a perfektně se hodí na zahrady nebo terasy. Vyrobený z trvanlivého poly ratanu, se skvěle hodí do všech podmínek. Polštáře jsou voděodolné, takže si pohodlně odpočineš na sluníčku.
- Odolný poly ratan: Náš pohovkový set je vyrobený z poly ratanu, který skvěle odolává povětrnostním vlivům. Tím zajišťuje, že nábytek vypadá pořád skvěle a je dlouhotrvající.
- Polštáře odolné vůči povětrnostním vlivům: Každé sedadlo je vybaveno polštáři, které jsou navržené speciálně pro venkovní použití a zůstávají pohodlné i při dlouhém používání venku.
- Prostorné sezení: Tento set ti pohodlně usadí rodinu nebo kamarády, což ho dělá ideálním na společenská setkání. Můžeš si ho uspořádat podle potřeby, což je super pro různé akce.
- Venkovní příprava: Tento pohovkový set je výborný jen na venek, hodí se na terasy, zahrady nebo paluby. Užij si jeho všestrannost, ideální jak na posezení, tak na relaxaci.
- Údržba a péče: Doporučujeme používat kryt, když set nepoužíváš, a nechat ho neschovaného na slunci po delší dobu. Otírej ho vlhkým hadříkem, aby si ho udržel hezky vypadající i v budoucnu.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 46,2 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 11
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Rohová pohovka
- 4 x Opěrná pohovka
- 6 x Střední pohovka
- 11 x Sedák
- 16 x Zadní polštář
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451556480 |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 78.8 kg |
| Závaží: | 46,2 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 11 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 42 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)