Venkovní pohovková souprava Přírodní Polyester [3437460]
Kód: 3437460Detailní popis produktu
Naše venkovní sedací souprava je perfektní pro zvýšení pohodlí na tvé terase, díky modulárnímu designu z poly ratanu a voděodolným polštářům. Ideální na slunečné odpoledne nebo pro zahradní party.
- Odolný rám z poly ratanu: Vyrobeno z pevného poly ratanu, tahle sedací souprava vydrží všechno počasí a to si udrží svůj styl. Elegantní pletení přidává moderní dotek do každého venkovního prostoru.
- Voděodolné polštáře: Polštáře z polyesterové tkaniny zvládnou cokoliv. Užívej si pohodlí a neboj se o rychlé opotřebení od slunce nebo deště.
- Modulární design: Přizpůsob si sedací uspořádání podle sebe s různými díly. Snadno nastav svůj prostor na míru shromážděním jakékoliv velikosti.
- Jednoduchá montáž: Dva lidé a základní nástroje ti stačí k vytvoření tvé venkovní oázy. S podrobnými pokyny to půjde hladce.
- Snadná údržba: Udržuj svoji soupravu zakrytou, když ji nepoužíváš, a otírej ji hadříkem. Tím ji udržíš v skvělém stavu a pohodlnou pro venkovní pohodu.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 24,7 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 5
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 2 x prostřední pohovka
- 2 x opěradlová pohovka
- 1 x podnožka
- 5 x sedák
- 6 x polštář na opěru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451556008 |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 38.5 kg |
| Závaží: | 24,7 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 5 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 12.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 9 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)