Venkovní pohovková souprava Černá Polyester [3437533]
Kód: 3437533Detailní popis produktu
Naše venkovní sedací souprava je navržená, aby vaše terasa byla útulná a stylová pro setkání. Je vyrobená z odolných poly ratanových a polyesterových materiálů, takže můžete v klidu relaxovat. Ať už chystáte divokou párty nebo si jen tak užíváte klid, tento set je pro vás ten pravý.
- Poly ratan a polyester: Naše sekce je z pevného poly ratanu, který je odolný a moderní. Polyester dodává příjemný dotek, aby se na ní sedělo lépe a déle.
- Odolný venkovní polštář: Polštáře jsou z odolného materiálu, takže vám poskytnou pohodlí po celý rok.
- Flexibilní modulární design: Tenhle set si můžete přizpůsobit, jak potřebujete. Můžete ho mít jako jednu velkou část nebo jako oddělené kusy, variabilita je klíčová.
- Sestavení vyžaduje dva lidi: K sestavení příjdou podrobné instrukce a pro pohodlnější montáž se vám budou hodit dva lidi.
- Praktické pokyny k údržbě: Udržujte si hezký vzhled setu tím, že ho otřete vlhkým hadříkem. Když zrovna nesedíte, doporučujeme použít i kryt, aby byl chráněný před sluncem a déle vydržel.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 49,3 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 8
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Rohová pohovka
- 2 x Křeslo pohovka
- 4 x Střední pohovka
- 1 x Opěrka nohou
- 8 x Sedací polštář
- 10 x Zádový polštář
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451556732 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 57.3 kg |
| Závaží: | 49,3 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 40 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 57 x 9 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)