Venkovní pohovková souprava Černá Polyester [3437517]
Kód: 3437517Detailní popis produktu
Přetvoř svůj venkovní prostor s tímto univerzálním rohovým pohovkovým setem. Je navržený tak, aby byl funkční i stylový, ideální pro každou terasu nebo zahradu. Polstrování z poly ratanu a polyesteru ti zajistí pohodlí a odolnost na všech tvých venkovních akcích.
- Odolný poly ratanový rám: Náš venkovní rohový pohovkový set je vyrobený z poly ratanu, který vydrží počasí, takže máš jistotu, že sedíš na něčem pevním a spolehlivém.
- Voděodolné polštáře: Součástí setu jsou voděodolné polštáře, které ti poskytnou pohodlí a ochranu před nečekaným počasím, takže si užiješ lenošení naplno.
- Moderní design: Tento set se pyšní moderním designem, který se snadno začlení do jakéhokoli venkovního stylu, takže dodá tvému venkovnímu prostoru šmrnc.
- Praktické využití: Je ideální pro venkovní akce, ať už užíváš slunečné odpoledne na zahradě nebo pořádáš večírek na terase, snadno se přizpůsobí všem venkovním příležitostem.
- Jednoduchá údržba: Aby vzhled zůstal skvělý, doporučujeme používat ochranný kryt, když set není v použití, a otírat ho vlhkým hadříkem pro snadnou údržbu. Tak zůstane tvůj pohovkový set dlouho jako nový.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 31,9 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 6
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 2 x středový gauč
- 1 x rohový gauč
- 2 x křeslo
- 1 x podnožka
- 6 x polštář na sezení
- 8 x polštář na opření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451556572 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 47.7 kg |
| Závaží: | 31,9 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 12.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 57 x 9 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)