Venkovní pohovková souprava Černá Polyester [3437479]
Kód: 3437479Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový pohovkový set je vytvořený, aby zpříjemnil váš pobyt venku. Je odolný a stylový, ideální pro zahradu nebo terasu, takže skvěle poslouží při jakémkoliv shromáždění a poskytně flexibilitu pro sezení.
- Odolná konstrukce z polyratanu: Tento venkovní pohovkový set je z polyratanu, takže vydrží a vypadá skvěle i venku. Jeho moderní styl se hodí ke všemu a zajišťuje stabilitu a robustnost.
- Venkovní polštáře: Set obsahuje polštáře navržené pro venkovní použití, jež zajišťují maximální pohodlí i při delším posezení venku. Odolné polštáře zaručují trvalé pohodlí, i když se počasí změní.
- Modulární konfigurace: Upravte si jednotlivé části pohovkového setu podle svého stylu a prostoru. Tento modulární design umožňuje různé možnosti uspořádání pro shromáždění nebo příjemné chvíle s rodinou – každé místo bude skvělé.
- Záruční podmínky pro venkovní použití: Tento set je navržen pro venkovní použití a odolává povětrnostním vlivům. Zachovává svůj styl a funkčnost za každého počasí, takže je skvělým doplňkem do každé zahrady nebo terasy.
- Jednoduché pokyny pro údržbu: Udržet ho v parádním stavu je snadné – stačí otřít hadříkem. Pro ochranu doporučujeme použít obal, když ho zrovna nepoužíváte a ochránit ho před přímým sluncem.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 44,8 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 7
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x rohová sofa
- 2 x arm sofa
- 4 x prostřední sofa
- 7 x sedací polštář
- 10 x zádový polštář
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451556190 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 50.8 kg |
| Závaží: | 44,8 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 7 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 40 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)