Venkovní pohovková souprava Černá Polyester [3437477]
Kód: 3437477Detailní popis produktu
Tato rohovka na venkovní posezení je ideální pro ty, kdo rádi hostí venku. Spojuje praktičnost se stylem a je navržena tak, aby zvládla rozmary počasí, zatímco nabízí pohodlné sezení.
- Odolnost poly ratanu: Naše rohovka je robustní a vydrží všechny povětrnostní podmínky, takže máte na dlouho klid.
- Pohodlné venkovní polštáře: S voděodolnými polštáři se budete cítit skvěle. Jsou silné a pohodlné, ideální na relaxaci.
- Univerzální modulární design: Sedačka se dá uspořádat podle vaší nálady a prostoru. Vyhoví jakýmkoli akcím, a tak si můžete udělat vše podle sebe.
- Ochranné pokyny pro údržbu: Chcete-li zajistit kvalitu sedačky, při nepoužívání ji zakryjte a chraňte před sluncem. Pro údržbu stačí otírat vlhkým hadříkem.
- Montáž ve dvou: Abychom vám usnadnili nastavení, montáž zvládnou dva lidi. Tak se o všechno postaráte rychle a lehce.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 17,5 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 5
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 2 x Střední pohovka
- 1 x Rohová pohovka
- 2 x Podnožka
- 5 x Polštář na sezení
- 4 x Zádový polštář
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451556176 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 37.8 kg |
| Závaží: | 17,5 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 12.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 9 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
| Kapacita sezení: | 5 |
-1.png)