Venkovní pohovková souprava Černá Polyester [3437429]
Kód: 3437429Detailní popis produktu
Tato venkovní rohová sedačka vylepší váš prostor a nabídne stylové a pohodlné posezení. Vyrobená z odolného poly ratanu a polyesteru, je skvělá na venkovní použití a umožní vám užívat si zahradu po celý rok s těmi, které máte rádi.
- Odolný poly ratan: Sedačka je z pevného poly ratanu, takže bez problémů zvládne rozmary počasí. Je krásná a praktická, takže je to spolehlivá volba na zahradní nábytek.
- Pohodlné polštáře: Měkké polštáře z voděodolného materiálu zajišťují komfort i během dlouhého sezení. Tento set je tak skvělý na odpočinek.
- Praktický polyester: Doplňkový polyester chrání set a dodává mu moderní vzhled. Snadná údržba ulehčuje péči o tento venkovní nábytek.
- Modulární uspořádání: Poskládejte si sedačku podle potřeby, je to flexibilní a snadno přizpůsobitelné vašemu prostoru. Ideální pro hostování nebo relaxaci.
- Snadná údržba: Aby vám sedačka dlouho vydržela, zakrývejte ji, když ji nepoužíváte, a otírejte navlhčeným hadříkem. Tímto způsobem zůstane váš venkovní prostor svěží.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 37,6 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 6
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 2 x Rukávový gauč
- 4 x Středový gauč
- 6 x Polštář na sezení
- 8 x Záhlavník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451555698 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 41.6 kg |
| Závaží: | 37,6 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 6 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 40 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)