Venkovní pohovková souprava Černá a tmavě šedá Polyester [3437605]
Kód: 3437605Detailní popis produktu
Naše venkovní sedací souprava je pro ty, kdo chtějí styl a pohodlí při setkání venku. Vyrobená z odolného poly ratanu, je ideální na terasy, zahrady nebo k bazénu, skvěle poslouží jako místo k sezení. S polyesterovými polštáři je zaručeno pohodlné posezení, ideální pro společné chvíle s přáteli a rodinou.
- Odolný poly ratan: Naše sedací souprava z poly ratanu je skvělá pro venkovní použití a vypadá moderně, navíc je odolná vůči počasí.
- Vlastnosti odolné proti počasí: Tato souprava je navržena na venkovní použití a odolá slunci i dešti, takže skvěle zapadne do zahrady.
- Přiložené polštáře: Je vybavena polyesterovými polštáři, které zajišťují pohodlné sezení a doplňují design poly ratanu. Jejich odolná tkanina dává dlouhou životnost.
- Snadná montáž: K sestavení potřebujete dva lidi, což zaručí stabilitu a robustnost, takže si užijete maximum komfortu.
- Jednoduchá údržba: Pro údržbu stačí otřít vlhkým hadříkem. Doporučujeme používat kryt, když ji nepoužíváte, abyste prodloužili její životnost.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá a tmavě šedá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 44,8 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 11
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x rohová sedačka
- 6 x křeslo
- 4 x středová sedačka
- 11 x polštář na sezení
- 18 x polštář na záda
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451557456 |
| Barva: | Černá a tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 83.6 kg |
| Závaží: | 44,8 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 11 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 40 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)