Venkovní pohovková souprava Černá a tmavě šedá Polyester [3437549]
Kód: 3437549Detailní popis produktu
Naše venkovní sedací souprava je perfektní kombinací praktičnosti a stylu. Je vyrobená z pevného poly ratanu, takže se nebojí různých povětrnostních podmínek. S ní snadno vytvoříte útulný kout ve vaší zahradě nebo na terase a užijete si pohodlné chvíle venku s přáteli.
- Pevný rám z poly ratanu: Tato venkovní sedací souprava má rám, který odolává vlhkosti a je ideální pro terasy a zahrady. Dlouhá životnost a odolnost vůči počasí jsou zaručeny.
- Pohodlné polyesterové polštáře: V setu jsou i pohodlné venkovní polštáře z voděodolného polyesteru, které zvládají různé povětrnostní podmínky. Díky nim si můžete po dlouhém dni skvěle odpočinout bez obav, že ztratí svůj šarm.
- Modulární design: Sedací soupravu lze přizpůsobit jakémukoli uspořádání – ať už chcete malé útulné sezení, nebo větší rozložení. Funkčnost a styl si tak užijete v každém prostoru. Měníte uspořádání, jak potřebujete.
- Snadná údržba: Aby set byl stále krásný, stačí ho občas otřít vlhkým hadříkem a zakrývat, když ho nepoužíváte. Tak si uchová čerstvý vzhled a prodloužíte mu životnost během sezóny.
- Potřeba sestavení: Sestavení soupravy vyžaduje dvě osoby. Díky snadnému návodu to zvládnete rychle a začnete se těšit z pohodlného sezení pro vaše venkovní akce.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá a tmavě šedá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Závaží: 43,4 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 9
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 5 x Střední pohovka
- 4 x Pohovka s opěrkami
- 9 x Polštář na sezení
- 13 x Zadní polštář
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451556893 |
| Barva: | Černá a tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 65.8 kg |
| Závaží: | 43,4 kg |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 9 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 28 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 12.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 40 x 72.5 cm |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
-1.png)