Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a krémově bílá [3437814]
Kód: 3437814Detailní popis produktu
Naše venkovní rohová sedačka je úžasnou kombinací funkčnosti a designu, perfektní pro vaši zahradu nebo terasu. Vyrobená z polyratanu a pevně podložená odolným ocelovým rámem, dodává rustikální šarm a nabízí odolnost, kterou venkovní nábytek potřebuje. Její modulární design vám umožní přizpůsobit rozložení sezení podle vašeho prostoru.
- Materiál z polyratanu: Tato souprava je z polyratanu, který má užasný vzhled a skvélé vlastnosti, takže odolává rozmarům počasí a skvěle vypadá, aniž by ztrácel styl.
- Rám odolný vůči povětrnostním vlivům: Ocelová konstrukce s práškovým lakem je odolná vůči dešti, slunci a dalším venkovním podmínkám. Tím se zvyšuje její životnost a dodává sedačce jiskru elegance.
- Pohodlné polštáře: Potahy polštářů jsou z polyesteru, známého pro svou příjemnost a jednoduchost údržby, což je ideální pro dlouhé relaxační chvíle. Jsou plné pěny a polypropylenových vláken, což přináší větší pohodlí při sezení.
- Snadná údržba: Polštáře mají design s klopovým zapínáním, díky čemuž je snadné je sundat a vyčistit. Doporučujeme je ukládat pod kryt na nábytek a držet je od přímého slunce, aby si zachovaly kvalitu.
- Rustikální styl: Tím, že vyzdvihuje přírodní krásu, rustikální design této soupravy vám přinese příjemnou a domácí atmosféru pro každé venkovní posezení.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedačku.
- Barva: Přirozená a krémově bílá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Složení tkaniny: Polyester
- Závaží: 48,1 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 9
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 4 x středový gauč: 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 1 x rohový gauč: 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 2 x křeslo: 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 2 x podnožka: 55 x 55 x 37 cm (D x Š x V)
- 9 x sedák: 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T)
- 8 x polštář na záda: 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451559542 |
| Barva: | Přirozená a krémově bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 62.6 kg |
| Složení tkaniny: | Polyester |
| Závaží: | 48,1 kg |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 9 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 4 x Středový gauč: | 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohový gauč: | 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 2 x Křeslo: | 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 2 x Podnožka: | 55 x 55 x 37 cm (D x Š x V) |
| 9 x Sedák: | 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T) |
| 8 x Polštář na záda: | 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T) |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 58 x 30 x 73 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 40 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 57 x 9 x 72.5 cm |
-1.png)