Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a Krémová [3382828]
Kód: 3382828Detailní popis produktu
Tato Outdoor sekční pohovka vylepší vzhled a funkčnost vaší zahrady, terasy nebo dvorku. Je to skvělá kombinace elegance a užitečnosti, má čisté linie a minimalistický styl. Je navržena tak, aby vám poskytla dostatek místa k sezení pro společenské akce nebo pohodlné relaxace.
- Odolné akáciové dřevo: Vyrobeno z kvalitního masivního akáciového dřeva, tohle sofa je navrženo tak, aby vydrželo. Akácie je odolná vůči opotřebení, takže je ideální pro venkovní nábytek. Jeho robustní konstrukce zaručuje stabilitu a přitom si zachovává stylový vzhled.
- Podpůrný lamelový design: Sofa má lamelové opěradlo z akáciového dřeva, které skvěle podporuje a pohodlně se na něm sedí. Design také zlepšuje proudění vzduchu, takže je vám příjemněji zvlášť během horkých dnů.
- Praktické opěrky na ruce: Tato pohovka má robustní opěrky na ruce, které jsou navržené pro maximum komfortu. Jsou nejen praktické, ale i stylové, a umožňují vám odpočívat ruce při čtení, povídání nebo užívání si nápojů.
- Moderní a funkční design: Tato pohovka skloubí moderní a jednoduchý design, vypadá skvěle v různých venkovních prostorech. Hnědý odstín akáciového dřeva se dobře hodí do všech zahrad a venkovních dekorací.
- Jednoduchá údržba: Postarat se o tuto pohovku je snadné. Stačí ji jednou za čas otřít mokrým hadříkem a používat ochranný potah, když ji zrovna nepoužíváte. Jen se vyhněte přímému slunci, aby si zachovala svou krásu a dlouhá životnost.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Závaží: 124,94 kg
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 8
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška zad: 36,0 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 1 x stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x š x V)
- 1 x otoman: 79 x 79 x 37 cm (D x š x V)
- 6 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x š x V)
- 1 x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x š x V)
- 2 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x V x š)
- 8 x polštář sedáku: 80 x 80 x 8 cm (D x š x T)
- 8 x zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288702159 |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 127.24 kg |
| Závaží: | 124,94 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 31.3 x 15.2 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 37.6 x 25.8 x 94.7 cm |
| Rozměr balení 5: | 31.3 x 10.6 x 87.3 cm |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Výška zad: | 36,0 cm |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x š x V) |
| 1 x Otoman: | 79 x 79 x 37 cm (D x š x V) |
| 6 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x V x š) |
| 8 x Polštář sedáku: | 80 x 80 x 8 cm (D x š x T) |
| 8 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x š x T) |
| Rozměr balení 3: | 50.9 x 26.6 x 94.3 cm |
-1.png)