Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a Krémová [3374125]
Kód: 3374125Detailní popis produktu
Venkovní nábytkový set spojuje styl s praktickým využitím a stává se ústředním prvkem vaší zahrady nebo terasy. Díky modernímu designu a jednoduchým liniím přináší eleganci, podporuje relaxaci a společenské akce. Je vyrobený z akáciového dřeva, takže je odolný a vypadá skvěle, ideální pro ty, kdo hledají pěkný a funkční venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento set je vyrobený z masivního akáciového dřeva, díky čemuž je pevný a odolává dešti či slunci. Konstruováno tak, aby vydrželo, zatímco jeho přírodní odstín dodává zahradě šmrnc.Odolný design: Lakování zajišťuje, že set snáší slunce a mírný déšť, díky čemuž vypadá stále skvěle. Leštěný povrch pomáhá udržet vzhled i funkčnost a zajistí, že vám vydrží.Styl a pohodlí: Každý kousek je navržený tak, aby byl jak funkční, tak hezký. Hlavní prvky podporují pohodlí, a celkový design skvěle sedí každý venkovní prostor.Flexibilita: Modulární uspořádání vám dává možnost si nakombinovat sedačku přesně podle vašich potřeb. Perfektní na relaxaci, posezení s přáteli nebo chvíle o samotě.Snadná údržba: Stačí otírat vlhkým hadříkem, aby nábytek vypadal stále skvěle. Pravidelná údržba vám ušetří čas a námahu a udrží váš nábytek krásný po celou sezónu.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 404 x 247,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 8,5 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Silně polstrovaný polštář
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 2 x Rohový gauč: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Střední gauč: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěradlo: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 9 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 11 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288548894 |
| Šířka: | 247.5 cm |
| Hloubka: | 404 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 157.6 kg |
| Celkové rozměry: | 404 x 247,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 8,5 kg |
| 2 x rohový gauč: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Střední gauč: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěradlo: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 9 x Sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 11 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 29 x 13.4 x 83.7 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 40.2 x 17.7 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 36.8 x 28.5 x 94.9 cm |
-1.png)