Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a Krémová [3373965]
Kód: 3373965Detailní popis produktu
Tahleta venkovní sekční pohovka je navržená, aby oživila jakoukoli zahradu, terasu, prostor kolem bazénu nebo dvorek. Moderní styl spojuje jednoduchost a funkčnost, nabízí čisté linie a minimalistický vzhled ideální na relaxaci nebo společenské akce. Elegantní hnědá barva dodává přirozený šmrnc, který se hezky začleňuje do venkovního prostředí, a poskytuje dostatek místa k sezení pro rodinu a přátele.
- Materiál a konstrukce: Vyrobeno z masivního akáciového dřeva, tahle pohovka nabízí trvanlivost a hezký přírodní povrch, co odolává venkovním podmínkám. Jedinečné dřevo vytváří teplý a příjemný prostor, zatímco přírodní oleje chrání před škůdci pro dlouhou životnost.
- Moderní design: S moderním vzhledem spojuje čisté linie a minimální zdobení, ideální pro současné venkovní prostředí. Hnědý odstín ladí se zahradní zelení a dělá z této pohovky esteticky hezkou volbu pro každý venkovní ráj. Její modulární design umožňuje snadné přeskupení podle vašich potřeb.
- Pohodlí: Polstrování z 100% polyesteru zaručuje pohodlný a příjemný povrch na odpočinek. Tkanina je měkká a zároveň odolná, zajišťující komfort při venkovním lenošení a snadnou údržbu pro dlouhou životnost.
- Ergonomie: Souprava s praktickým designem a pevnými područkami zvyšuje celkovou odolnost. Tyto prvky zajišťují podporu a pohodlí během dlouhého lenošení.
- Jednoduchá údržba: Udržet pohovku v dobrém stavu je snadné. Stačí ji otřít vlhkým hadříkem a tím se zbavit prachu, což zaručuje její dlouhé užívání a hezký vzhled bez námahy.
- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 21 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Silně polstrovaný polštář
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 6 x Střední pohovka: 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 8 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288547293 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 151.1 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Dokončit: | Natírání |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 21 kg |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 6 x Střední pohovka: | 83 x 79 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 8 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 8 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 38.4 x 15.9 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 5: | 29.2 x 8.1 x 77.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.2 x 17.7 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 36.8 x 28.5 x 94.9 cm |
-1.png)