Venkovní pohovková souprava 9 pcs Přirozená a Béžová [3382045]
Kód: 3382045Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku vypadá skvěle a funguje i jako centrální prvek na každé zahradě nebo terase. Její moderní design s čistými liniemi a minimálními detaily dodává eleganci a podporuje relaxaci a společenské chvíle. Celá je vyrobena z masivního akáciového dřeva, které zaručuje trvanlivost a stálou vizuální přitažlivost. Perfektní volba pro ty, kteří hledají praktický a vkusný venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyrobený z odolného akáciového dřeva, které zvládá různé venkovní podmínky. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Teplé odstíny dřeva skvěle doplní vaši zahradu nebo terasu.,Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch poskytuje dodatečnou ochranu před sluncem a lehkým deštěm. Lesklý povrch pomáhá udržet vzhled a funkčnost, takže nábytek vydrží dlouho.,Komponenty a design: Každý kousek je navržený jak pro styl, tak pro pohodlí. Podpůrné prvky přidávají pohodlí, zatímco celkový design vytváří krásný a harmonický celek pro různé venkovní příležitosti.,Pohodlí a všestrannost: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání, které se hodí do různých prostor a potřeb. Ať už relaxujete, pořádáte společenské akce nebo čtete v klidu, tato souprava se snadno přizpůsobí každému venkovnímu prostředí.,Snadná údržba a péče: Stačí otírat povrch vlhkým hadříkem, vyhněte se ale tvrdým čisticím prostředkům. Pravidelná péče pomáhá udržet vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 45,93 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Odolné proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Posezení: 60 x 50,5 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 7 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 9 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T)
- 1 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T)
- 4 x Rám opěrky rukou: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288671530 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 80.88 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 45,93 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Posezení: | 60 x 50,5 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 7 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 9 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x T) |
| 1 x Rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x T) |
| 4 x Rám opěrky rukou: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 31.3 x 8.8 x 67.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 45 x 23.2 x 78.9 cm |
| Rozměr balení 2: | 46.4 x 26.3 x 78.2 cm |
-1.png)